KONST / Litografier / Litografier 12713001
nr 1271 3001
Litografier
Oidentifierad konstnär. 2 st, Stockholm. Signerad R Haglund i tryckplåt, 8x22,5 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:40:06
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm